Trening Indywidualny Individual Football Skills

Treningi indywidualne to obecnie jedna z najpopularniejszych form treningu. Praktycznie 100% czasu poświęcane jest na osiągnięcie indywidualnych celów treningowych. Indywidualny styl, kreatywność i umiejętności zawodnika decydują o wynikach meczów  piłkarskich. Dlatego indywidualizacja treningów piłkarskich jest kluczowym elementem w szkoleniu.

W edukowaniu grupy 20-osobowej podczas treningu 90 minutowego  trener poświęci zawodnikowi 4,5 min uwagi przez cały trening. Przy 4 treningach w tygodniu  = 18 min na tydzień (72 minut na miesiąc! – x16 jednostek)  72 minutowa obserwacja oraz korygowanie błędów będzie osiągnięte po 1 pierwszym treningi indywidualnym.

Trening indywidualny z trenerem dają efekt  setek powtórzeń, które nauczą poszczególnych elementów techniki wykonywanego ćwiczenia. W treningu indywidualnym Trener koncentruje się na jednostkach co znacznie przyśpiesza poziom nauczania.

Trening indywidualny jest tylko uzupełnieniem zajęć grupowych z drużyną. Do prawidłowego rozwoju potrzebne są oba aspekty treningowe.

Trening w grupie 4-6 osobowej

59 zł

Trening indywidualny

219 zł

Trening motoryczny

149 zł

Trening motoryczny

Trening motoryczny

Odżywki

Trening personalny

Trening personalny

Fizjoterapeuta

Dietetyka

Dietetyka

Ubezpieczenia

Konsultacje  On-line

Konsultacje On-line

Analiza video zawodnika w meczu

Testy sprawnościowe

Testy sprawnościowe

Plany Treningowe

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE

Dołącz do najlepszych.

Lub zadzwoń  +48 517 545 329
uefalogo_03-logo-png
PZPN_4-logo-png2
fifa16-logo-png-2